-

Додатковий пристрій для багаторівневого централізованого керування, 230В/24 В, 0,5м
-
42920EPN052-HAGER8538909900Останнє оновлення залишків: 14.05.202615 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
- Обладнання: аксесуар
- Номінальний струм, А: 16А
- Напруга, V: 230В(АС)
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна виробник товару: Польща
- Сертифікати: Сертифікація CE — європейська відповідність, VDE, Укрсепро
На сайте ecshop (Электроконтроль) Вы можете ознакомиться и купить и дополнительное устройство для многоуровневого централизованного управления, 230В/24 В, 0,5м.
Описание: дополнительное устройство Hager EPN052 используется для многоступенчатого центрального управления освещением с токами до 16 А. С помощью этого прибора можно реализовать многоуровневое централизованное управление несколькими цепями освещения, например, освещение всех комнат на нескольких этажах здания.
Дополнительное устройство Hager EPN052 к импульсному реле работает в сетях как переменного (24/230V), так и постоянного (12/110V) тока.
| Артикул .: | EPN052 шт. |
| EAN No.: | 3250612360567 |
| Упаковка шт: | 1 шт. |
| Частота: | 50 Hz |
| тип соединения: | с винтом |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 1,5 / 10mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 1 / 6mm² |
| Рабочая температура: | -5 to 40 °C |
| Температура хранения: | -40 to 80 °C |
| Количестве модулей: | 0,5 |
Відео огляди на товар
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Топ продажШвидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1
- Швидкий перегляд
- Обладнання: імпульсне реле
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість модулів: 1

