-
Під замовлення
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
ITK 19" стаціонарна полиця глибиною 400 мм, сіра
-
110870FS35-400PI7326909890 X/7326909890Останнє оновлення залишків: 14.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Тип: полку
Полки для телекомунікаційних шаф і стійок ITK призначені для розміщення на них різного встаткування, не мають спеціальних кронштейнів і місць. Залежно від типу конструкції й виконання полки бувають стаціонарними, висувними або консольними. Стаціонарні полки розраховані на важке встаткування з постійним статичним розміщенням, кріпляться як на фронтальні, так і на задні профілі, мають перфоровану поверхню для забезпечення кращого охолодження й відведення теплих повітряних потоків. Вушка, за допомогою яких полки кріпляться до монтажних профілів, можуть регулюватися попереду й позаду в межах 50 мм, що дозволяє побільшати глибину полиці на 100 мм і спрощує її установку усередині шафи. Залежно від величини статичного навантаження в асортиментах стаціонарних полиць ITK представлені звичайні стаціонарні й посилені стаціонарні полки.
Технічні характеристики:
| Тип компонента: | Полку |
| Ширина: | 483.0 мм |
| Висота: | 44.0 мм |
| Глибина: | 400.0 мм |
| Статичне навантаження: | 100 кг |
| Матеріал: | Листова сталь |
| Тип конструкції: | Перфорована |
| Сумісність: | серії Linea N, Linea W, Linea F |
| Колір: | Сірий |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Тип поверхні: | Порошкове фарбування з фосфатуванням |
Каталог ITK: скачати


