-
Під замовлення
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
ITK Напрямні куточки 400 мм, чорні (2 шт)
-
110887SR05-4007326909890Останнє оновлення залишків: 14.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Тип: куточки
Напрямні (опорні) куточки призначені для установки в шафу або стійку важкого встаткування або серверів при цьому куточки або повністю ухвалюють усе навантаження на себе у випадку, якщо встаткування немає можливості закріпити на 19" монтажні профілі, або виконує додаткову підтримуючу функцію, якщо встаткування монтується на монтажні профілі. Виготовляються зі сталі товщиною 2 мм, при монтажі в шафі фіксуються на передні й задні 19" монтажні профілі збоку, не займаючи корисної висоти.
Технічні характеристики:
| Тип компонента: | Куточок |
| Ширина: | 45.0 мм |
| Висота: | 32.0 мм |
| Глибина: | 400.0 мм |
| Статичне навантаження: | 120 кг |
| Матеріал: | Листова сталь |
| Тип конструкції: | Суцільна без перфорації |
| Сумісність: | серії Linea N, Linea F |
| Колір: | Чорний |
| Номер кольору RAL: | 9005 |
| Тип поверхні: | Порошкове фарбування з фосфатуванням |
| Кіл-В у комплекті: | 2 шт |
| Товщина металу: | 2 мм |
Каталог ITK: скачати


