-
Під замовлення
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
ITK Вентиляторна панель із вимикачем і термостатом, 2 модуля, чорна
-
110933FM05-22M8414600000Останнє оновлення залишків: 14.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Тип: вент. панель
Стельові вентиляторні панелі призначені для установки й використання в серверних шафах LINEA S для організації примусового охолодження й вентиляції встановленого в них активного встаткування й виводу із шафи гарячого повітря. Стельові панелі мають два або чотири вентиляторні модулі. Вентиляторні панелі встановлюються в даху шафи на спеціально передбачене посадкове місце й не займають корисної висоти 19" монтажних профілів. Корпус панелі передбачає організацію захисного заземлення. У шафу LINEA S можна встановити тільки одну вентиляторну панель на 2 або на 4 модуля.
Увага! Кабель електроживлення для підключення до мережі в комплект поставки не входить.
Максимальна кількість установлюються в шафу вентиляторних панелей залежно від його серії й габаритів:
LINEA W 600x450 мм - 1 шт.
LINEA W 600x600 мм - 2 шт.
LINEA N 600x600 мм - 2 шт.
LINEA N 600x800 мм - 3 шт.
LINEA N 600x1000 мм - 4 шт.
Технічні характеристики FM05-22M:
| Ширина: | 480.0 мм |
| Висота: | 78.0 мм |
| Для макс кількості вентиляторів: | 2 |
| Матеріал: | Листова сталь |
| Тип поверхні: | Порошкове фарбування з фосфатуванням |
| Тип монтажу: | Гвинтове кріплення |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Глибина: | 188.0 мм |
| Номін напруга: | 220 В |
| Частота: | 50 Гц |
| Товщина металу: | 1.2 мм |
| Колір: | Чорний |
| Номер кольору RAL: | 9005 |
| Сумісність: | Linea N, W |
| Витрата або продуктивність м_x00B3_ у год: | 310 м у ч |
Каталог ITK: скачати


