-
-35%
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Лампа світлодіодна ECO G45 куля 7Вт 230В 6500 ДО E27
-
111074LLE-G45-7-230-65-E278543709000Останнє оновлення залишків: 14.05.2026231 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Потужність, Вт: 7
- Колірна температура: 6500K
- Світловий потік, lm: 630 lm
- Напруга, V: 230V
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: G45(Куля)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 45х83
Технические характеристики:
| Тип источника света: | Светодиод. источник света (LED) |
| Форма лампы или колбы: | Шарообразная (тип G) |
| Мощность лампы: | 7.0 Вт |
| Световой поток: | 630 лм |
| Цоколь: | E27 |
| Цветовая температура: | 6500 К |
| Категория цветности света: | Холодный дневной >5300 К |
| Номин напряжение: | 230 В |
| Тип напряжения: | Переменный (AC) |
| Индекс цветопередачи - Ra: | 70-79 (класс 2A) |
| Тип стекла колбы: | Матовый (-ая) |
| Цвет: | Белый |
| Степень защиты - IP: | IP20 |
| Средн номин срок службы: | 30000 ч |
| Класс энергоэффективности: | A |
| Диаметр: | 45 мм |
| Длина: | 83 мм |
| Эквивалент лампы накаливания: | 60 Вт |
Покупці цього товару також вибирають
- -33%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 13
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: А60(Груша)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 60х110
- Швидкий перегляд
- Тип виробу: аксесуар
- Аксесуари: профіль
- Серія: RAM block
Відео огляди на товар
Подібні товари
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 15
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: А60(Груша)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 100х60
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 10
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E14
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 118х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 10
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 116х38
- -33%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 10
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E14
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 118х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 10
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 116х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 6
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E14
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 112х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 6
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 104х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 6
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E14
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 112х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 6
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 104х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 8
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E14
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 112х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 8
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 104х38
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 8
- Обладнання: Лампа
- Тип лампи: Світлодіодна
- Цоколь: E27
- Форм-Фактор: З35 (Свіча)
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне/Промислове/Зовнішнє
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 104х38
Топ продаж
Technosystems (Україна)
TNSy5000643
Топ продаж
Horoz Electric (Туреччина)
001-017-0003-031
Топ продаж
Horoz Electric (Туреччина)
001-045-0006-010
Топ продаж
-25%
Топ продаж
-7%
Топ продаж
Horoz Electric (Туреччина)
001-022-0006-040
Топ продаж
Horoz Electric (Туреччина)
001-013-0004-010
Топ продаж
-15%
E.NEXT (Україна)
l0650517
Топ продаж
-35%
Топ продаж
Technosystems (Україна)
TNSy5000106
Топ продаж
Horoz Electric (Туреччина)
001-004-0006-011
Топ продаж
Horoz Electric (Туреччина)
001-005-0010-040


