-
Під замовлення-25%
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
TITAN Корпус метал. ЩУ 1/1-1 (310х300х150мм) В1 IP66 IEK
-
122916MKM51-N-04-548538100000Останнє оновлення залишків: 19.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
Призначені для складання увідно-облікових електрощитів із застосуванням модульної апаратури, для введення й обліку електроенергії в житлових і виробничих приміщеннях.
Особливості:
- Підвищена антикорозійна стійкість.
- Високоякісне зовнішнє покриття.
- Малогабаритна конструкція.
- Висока технологічність і простота складання.
- Зручність монтажу.
- Високий рівень електробезпечності.
- Сертифікат відповідності.
- Установка під відкритим небом.
Характеристики:
| Тип монтажу: | Навісний |
| Матеріал: | Листова сталь |
| Ступінь захисту - IP: | IP66 |
| Кількість модулів: | 6 |
| Глибина: | 150 мм |
| Ширина: | 300 мм |
| Висота: | 310 мм |
| Клас електробезпечності: | I |
| Уведення кабелю: | Знизу |
| Вага: | 5.30 кг |
| Температура експлуатації: | -45...+40 °C |
| Тип установлюється лічильника: | Однофазний |
| Кількість лічильників: | 1 |
| Модифікація: | З роздільною оперативною панеллю |
| Тип кришки: | З оглядовим віконцем |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Кліматичне виконання: | В1 |


