-
Під замовлення
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Корпус пластиковий Щурн-П 1/3 IP66 PC LIGHT IEK
-
123007MSP1-N-03-66-L8538100000Останнє оновлення залишків: 27.04.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
Пластикові корпуси для установки лічильника Щурн-П IP66 LIGHT призначені для установки однофазного, трифазного й індукційних лічильників електроенергії, і модульного встаткування. Завдяки високому ступеню захисту IP66 корпуси можуть бути встановлені в приміщеннях з високим рівнем вологості й змістом пили, а також на вулиці.
Особливості:
- Отвору для введення кабелю у верхній і нижньої частинах корпуса.
- Можливість установки однофазного, трифазного й індукційних лічильників ( залежно від моделі).
- Можливість установки лічильника на монтажну панель і на DIN-рейку.
- Візуальний доступ до показань лічильника.
- Знімні кришки для оперативного доступу до автоматичних вимикачів.
Характеристики MMSP1-N-03-66-L:
| Тип монтажу: | Навісний |
| Матеріал: | Пластик |
| Монтажна глибина - ніші: | 22.5 мм |
| Ступінь захисту - IP: | IP66 |
| Кількість модулів: | 3 |
| Глибина: | 109 мм |
| Ширина: | 285 мм |
| Висота: | 250 мм |
| Номін раб напруга: | 230 В |
| Номін електр міцність ізоляції: | 660 В |
| Клас електробезпечності: | II |
| Уведення кабелю: | Знизу |
| Вага: | 0.85 кг |
| Температура експлуатації: | -40...+80 °C |
| Кількість лічильників: | 1 |
| Модифікація: | З роздільною оперативною панеллю |
| Тип кришки: | З оглядовим віконцем |
| Кліматичне виконання: | В1 |
| Кількість уведень: | 3 |
| Дочірній клас: | EC000248-3 |
| Вид або марка матеріалу: | Абс-Пластик |
| Номінальний струм: | 100 А |
| Розсіюється потужність при ном навантаженню: | 34 Вт |
| Статичне навантаження: | 12 Н |
| Термін служби, Років: | 15 |
| Гарантійний строк, Років: | 5 |
Покупці цього товару також вибирають
- Під замовленняШвидкий перегляд
- Перетин кабелю: 2х2,5
- Під замовленняШвидкий перегляд
- Перетин кабелю: 2х1
- Під замовленняШвидкий перегляд
- Перетин кабелю: 4х6
- РекомендуемШвидкий перегляд
- Обладнання: клема
- Кількість полюсів: 3
- Перетин проведення: 0,08-4
- Наявність пасти: Немає
- Тип: важільний
- Серія: 221
- Топ продажШвидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 25А
- Кількість полюсів: Однополюсний 1p
- Вимикаюча характеристика: C
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: ETIMAT 6 AC
- Топ продажШвидкий перегляд
- Тип виробу: щит
- Монтаж: зовнішній
- Матеріал: пластик
- Внутрішнє наповнення: модульний
- Кількість модулів: 12
- Кількість рядів: 1
- Дверцята: прозора
- Висота: 236
- Ширина: 287
- Глибина: 112
- Пиловологозахист: IP40
- Серія: ECT
-15%
E.NEXT (Україна)
s0110007
-15%


