-
Під замовлення-25%
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
TITAN Корпус метал. Щурн-3/12 (540х310х165мм) IP54 IEK
-
123171MKM32-N-12-54-ZO8538100000Останнє оновлення залишків: 19.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
Призначені для складання обліково-розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури, для введення електроенергії, її обліку й розподілу, а також захисту мереж напругою 230/400 У від струмів перевантаження й короткого замикання.
Технічні характеристики:
| Тип монтажу: | Навісний |
| Матеріал: | Листова сталь |
| Ступінь захисту - IP: | IP54 |
| Кількість модулів: | 12 |
| Глибина: | 165 мм |
| Ширина: | 310 мм |
| Висота: | 540 мм |
| Макс статичне навантаження на оболонку: | 35.0 кг |
| Макс статичне навантаження на панель: | 15.0 кг |
| Уведення кабелю: | Знизу |
| Вага: | 7.10 кг |
| Температура експлуатації: | -40…+40 °C |
| Кількість лічильників: | 3 |
| Модифікація: | З оперативною панеллю |
| Тип кришки: | З оглядовим віконцем |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Кліматичне виконання: | В2 |
| Номінальний струм: | 125 А |
Подібні товари
- -25%Швидкий перегляд
- Тип виробу: щит
- Монтаж: внутрішній
- Матеріал: метал
- Внутрішнє наповнення: модульний, для установки лічильників
- Кількість модулів: 9
- Кількість рядів: 1
- Дверцята: непрозора
- Висота: 490
- Ширина: 330
- Глибина: 145
- Пиловологозахист: IP31
- Серія: Щурв
-15%
E.NEXT (Україна)
s0100069
-15%
АСКО-УКРЕМ (Україна)
A0260030014
-25%
-15%
E.NEXT (Україна)
s0100065
-15%
E.NEXT (Україна)
s0100070


