-

Вимикач-Роз'єднувач (рубильник), 4P, Ie=40A 400В 50/60Гц, AC22A, Ui=500В, ширина 4M
-
42953SBN440-HAGER8536508000Останнє оновлення залишків: 25.05.202652 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
SBN440
| Артикул .: | SBN440 шт. |
| EAN No.: | 3250615510198 |
| Упаковка шт: | 3 шт. |
| Номинальный ток: | 40 A |
| Номинальный ток | 230/400 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| тип соединения: | с винтом |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 2,5 / 25mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 2,5 / 16mm² |
| Количество операций: | 60000 |
| Электрическая прочность при номинальной нагрузке в рабочих циклах AC21in: | 5000 |
| Электрическая прочность при номинальной нагрузке в AC22 в рабочих циклов: | 5000 |
| Рабочая температура: | -20 to 50 °C |
| Температура хранения: | -40 to 80 °C |
| Степень защиты IP: | 20 |
| Количестве модулей: | 4 |
Покупці цього товару також вибирають
- Швидкий перегляд
- Обладнання: ПЗВ
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість полюсів: 2P
- Вимикаюча здатність, kA: 6
- Струм витоку, mA: 30mA
- Тип : Тип А
- Серія: CD
- Швидкий переглядHager (Німеччина)CDA240D-HAGER
- Обладнання: ПЗВ
- Номінальний струм, А: 40А
- Кількість полюсів: 2P
- Вимикаюча здатність, kA: 6
- Струм витоку, mA: 30mA
- Тип : Тип А
- Серія: CDA
- Топ продажШвидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 32А
- Кількість полюсів: Триполюсний 3p
- Вимикаюча характеристика: C
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: MC
- Топ продажШвидкий перегляд
- Топ продажШвидкий перегляд
- Обладнання: перемикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 2p
- Напруга, V: 500В
- Серія: SF
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість полюсів, P: 1p
- Серія: SV
Відео огляди на товар
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 32А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 1000В
- Серія: SB
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 2,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 3,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 2,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 2,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 3,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 100А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 125А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 80А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 100А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 125А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 80А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Серія: HA
Hager (Німеччина)
SBN263-HAGER
-15%
Hager (Німеччина)
SBN116-HAGER
Hager (Німеччина)
SBN240-HAGER
Hager (Німеччина)
SBN463-HAGER

