-

Вимикач-Роз'єднувач (рубильник), 2P, Ie=40A 400В 50/60Гц, AC22A, Ui=500В, ширина 2M
-
42937SBN240-HAGER8536508000Останнє оновлення залишків: 25.05.202660 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
SBN240
| Артикул .: | SBN240 шт. |
| EAN No.: | 3250615510174 |
| Упаковка шт: | 6 шт. |
| Номинальный ток: | 40 A |
| Номинальный ток | 230/400 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| тип соединения: | с винтом |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 2,5 / 25mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 2,5 / 16mm² |
| Количество операций: | 60000 |
| Электрическая прочность при номинальной нагрузке в рабочих циклах AC21in: | 5000 |
| Электрическая прочность при номинальной нагрузке в AC22 в рабочих циклов: | 5000 |
| Рабочая температура: | -20 to 50 °C |
| Температура хранения: | -40 to 80 °C |
| Степень защиты IP: | 20 |
| Количестве модулей: | 2 |
Покупці цього товару також вибирають
- Під замовленняШвидкий перегляд
- Перетин кабелю: 2х4
- Топ продажШвидкий перегляд
- Топ продажШвидкий перегляд
- Тип виробу: аксесуар
- Аксесуари: клеми
- Монтаж: внутрішній, зовнішній
- Внутрішнє наповнення: модульний
- Серія: Volta
- Обладнання: розподільний блок
- Струм, А: 63
- Кіл-У полюсів: 1
- Швидкий переглядHager (Німеччина)VS318PD-HAGER
- Тип виробу: щит
- Монтаж: зовнішній
- Матеріал: пластик
- Внутрішнє наповнення: модульний
- Кількість модулів: 54
- Кількість рядів: 3
- Дверцята: непрозора
- Висота: 500
- Ширина: 390
- Глибина: 99
- Пиловологозахист: IP41
- Серія: GOLF
- Швидкий перегляд
- Тип виробу: аксесуар
- Аксесуари: клеми
- Монтаж: внутрішній, зовнішній
- Внутрішнє наповнення: модульний
- Серія: Volta
- Обладнання: розподільний блок
- Швидкий перегляд
- Тип виробу: аксесуар
- Аксесуари: власник
- Кількість модулів: 18
- Кількість рядів: 1
- Серія: GOLF
Відео огляди на товар
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 32А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 1000В
- Серія: SB
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 2,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 3,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 2,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 2,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 400В
- Кількість модулів: 3,5
- Серія: SH
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 100А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 125А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 80А
- Кількість полюсів, P: 3p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 100А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 125А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Серія: HA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: вимикач навантаження
- Номінальний струм, А: 80А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Серія: HA
Hager (Німеччина)
SBN263-HAGER
-15%
Hager (Німеччина)
SBN116-HAGER
Hager (Німеччина)
SBN240-HAGER
Hager (Німеччина)
SBN463-HAGER

