-

Трансформатор 12В/3,33A або 24В/1,67A
-
43081ST314-HAGER8504318000Останнє оновлення залишків: 30.04.202610 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна виробник товару: Франція
- Сертифікати: Сертифікація CE — європейська відповідність, VDE, Укрсепро
ST314
| Артикул .: | ST314 шт. |
| EAN No.: | 3250615703149 |
| Упаковка шт: | 1 шт. |
| Номинальный ток | 230 V |
| Частота: | 50 Hz |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 6mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 4mm² |
| Рабочая температура: | -20 to 40 °C |
| Степень защиты IP: | 20 |
| Количестве модулей: | 4 |
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
-15%

