-
Під замовлення

Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
ITK Вертикальний кабельний органайзер 42U, 150x12мм, чорний
-
110916CO05-150427326909890 X/7326909890Останнє оновлення залишків: 14.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Тип: органайзер
Вертикальні кабельні органайзери ITK використовуються для вертикальної організації кабелю й кабельних пучків у шафах і стійках, забезпечують підтримку й фіксацію магістральних кабельних ліній, їх спуск або підйом у межах усієї висоти шафи, гарантують необхідний радіус вигину при підведенні кабелів до встаткування. Також вертикальні органайзери-тримачі виконують функцію підстави для кріплення кабельних скоб і кілець. Представлено двома основними видами: відкритий органайзер-тримач, має різну конфігурацію отворів і вікон і закритий вертикальний органайзер типу кабель-канал із кришкою. Висота органайзерів: від 33 до 47U. Матеріал: листова сталь.
Технічні характеристики:
| Модель або виконання: | Інше |
| Матеріал: | Листова сталь |
| Ширина: | 150.0 мм |
| Кількість модулів у висоту: | 42 |
| Глибина: | 12.0 мм |
| Висота: | 1867.0 мм |
| Товщина металу: | 1.2 мм |
| Тип поверхні: | Порошкове фарбування з фосфатуванням |
| Номер кольору RAL: | 9005 |
| Колір: | Чорний |
| Сумісність: | Серія Linea S, N, F |
Каталог ITK: скачати

