Реле затримки включення до 60 сек монтаж на DIN
-
129468ERV-60
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tense |
| Страна производитель | Турция |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Время повторной готовности, не более | 1 сек |
| Степень защиты IP | 20 |
| Точность шкалы | 1 % |
| Точность хода в сутки | 1 сек |
| Масса | 90 г |
| Минимальная температура хранения | -10 град. |
| Максимальная температура хранения | 50 град. |
| Срок службы | 10 лет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Количество каналов | 1 |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Номинальное рабочее напряжение по постоянному току | 24 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Количество размыкающих контактов | 1 шт. |
| Количество замыкающих контактов | 1 шт. |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
| Число алгоритмов работы | 1 |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальный ток коммутации | 5 А |
| Количество переключающих контактов | 1 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 85 мм |
| Высота | 77.6 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Регулировка | 0,1-3сек |
| Диапазон задержки, тип монтажа | до 60 сек монтаж на DIN |
Покупці цього товару також вибирають
- Топ продаж-15%Швидкий перегляд
- Обладнання: на Din-ізоляторі
- Кількість полюсів: 1 полюс
- Кількість отворів: 7
- Перетин, мм2: 10
- Топ продажШвидкий перегляд
- Обладнання: на Din-ізоляторі
- Кількість полюсів: 1 полюс
- Номінальний струм, А: 40
- Кількість отворів: 12
- Перетин, мм2: 6-10
- Серія: ШНІ
- Топ продажШвидкий перегляд
- Матеріал: ПВХ
- Колір: Ясно-сірий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: шина
- Кількість полюсів: 3 полюса
- Тип шин: штиркові
- Номінальний струм, А: 63
- Кількість модулів: 12
- Серія: IZS
- Швидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 25А
- Кількість полюсів: Триполюсний 3p
- Вимикаюча характеристика: C
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: ETIMAT 6 AC
- Топ продажШвидкий перегляд
- Обладнання: контактор
- Номінальний струм, А: 25А
- Кількість полюсів: 4 полюси
- Напруга котушки, V: 230В
- Кількість контактів: 4НО
- Серія: RA
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядTense (Туреччина)TRM-300
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядTense (Туреччина)ER-DG
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд



