-
-25%
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Світильник світлодіодний ДВО 6565 eco 36Вт S 4000 ДО ( без драйвера)
-
118376LDVO0-6565-36-0-4000-K019405109890Останнє оновлення залишків: 27.04.20265 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Потужність, Вт: 36
- Колірна температура: 4000K
- Світловий потік, lm: 2800 lm
- Напруга, V: 230V
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Установка: Внутрішня
Технічні характеристики Світильник світлодіодний ДВО 6565, IEK LDVO0-6565-36-0-4000-K01 :
| Тип світильника: | Світильник панельний |
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Потужність лампи: | 36 Вт |
| Тип пускорег апарата-пра-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Імпульсно-запальне пристрій - Ізу: | Не потрібно |
| Схема пускорегулюючого апарата - ПРА: | Інше |
| Номін напруга: | 230 В |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Тип поверхні: | Матовий (-ая) |
| Колір корпуса: | Срібло |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Поліпропілен |
| Колір плафона або розсіювача: | Білий |
| Світлорозподіл: | Симетричний (-ое) |
| Вихід світлового потоку: | Прямій і неуважний/відбитий |
| Довжина: | 595 мм |
| Ширина: | 595 мм |
| Висота або глибина: | 10 мм |
| Клас захисту: | II |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Удароміцність по стандарту EN 50102: | Немає |
| Тип стелі: | Підвісна стеля Армстронг |
| Світловий потік: | 2800 лм |
| Колірна температура: | 4000 ДО |
| Середн номін термін служби: | 30000 год |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 ДО |
| Частота: | 50 Гц |
| Температура експлуатації: | -20...+35 °C |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Тип розсіювача: | Опаловий (-ая) |
| Тип кривої сили світла: | Д |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
Подібні товари
- -35%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 36
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: LED-драйвер
- -25%Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: кріплення
- -25%Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: кріплення
- Топ продаж-25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 7
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 120*20
- -33%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 7
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 120*20
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 12
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 170*20
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 12
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 170*20
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 18
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 225*23
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 18
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 225*23
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 24
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 295*25
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 24
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 295*25
- -25%Швидкий переглядUEK (Україна)LDVO3-6561-36-4500-K01
- Потужність, Вт: 36
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Квадрат
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 595*595*20
Топ продаж
-25%
-25%
-25%
UEK (Україна)
LDVO3-6560-36-6500-K01
-25%
UEK (Україна)
LDVO3-6567-36-4000-K01
-15%
-25%
-33%
UEK (Україна)
LDVO3-6560-36-6500-U-K01
-15%
-25%
-33%
-25%


