-
-25%
Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Світильник світлодіодний ДВО 6567-O 36Вт 4000 ДО 1200х180х20 опал IEK
-
122881LDVO3-6567-36-4000-K019405109890Останнє оновлення залишків: 27.04.2026291 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Потужність, Вт: 36
- Колірна температура: 4000K
- Світловий потік, lm: 3100 lm
- Напруга, V: 230V
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 1200*180*20
- Установка: Внутрішня
Панель для накладного монтажа, широко применяется для освещения складов, магазинов и других общественных помещений, идеальная замена устаревшего светильника ЛПО/ЛВО 2х36Вт. Драйвер встроен в корпус.
Характеристики:
| Тип лампы: | Светодиод. источник света (LED) |
| Материал корпуса: | Сталь |
| Цвет корпуса: | Белый |
| Материал плафона или рассеивателя: | Полистирол |
| Номин напряжение: | 230 В |
| Тип пускорег аппарата-ПРА-трансформатора: | Светодиодный драйвер |
| Светораспределение: | Симметричный (-ое) |
| Выход светового потока: | Прямой |
| Класс энергоэффективности: | A |
| Степень защиты - IP: | IP20 |
| Световой поток: | 3100 лм |
| Цветовая температура: | 4000 К |
| Индекс цветопередачи - Ra: | 70-79 (класс 2A) |
| Коэффициент мощности: | 0,9 |
| Ширина: | 180.0 мм |
| Высота или глубина: | 20.0 мм |
| Длина: | 1200 мм |
| Сечение проводника: | 0,75...1,5 мм² |
| Тип светильника: | Светильник с плафоном/рассеивателем |
| Мощность лампы: | 36 Вт |
| Тип поверхности: | Матовый (-ая) |
| Цвет плафона или рассеивателя: | Нет |
| Категория цветности света: | Нейтральный (холодно-белый) 3300-5300 К |
| Номин частота: | 50 Гц |
| Диапазон рабочих температур: | 0...+35 °C |
| Диапазон раб напряжений: | 200...240 В |
| Тип кривой силы света: | Д |
| Тип рассеивателя: | Опаловый (-ая) |
| Тип потолка: | Подвесной потолок Армстронг |
Покупці цього товару також вибирають
- Під замовленняШвидкий перегляд
- Перетин кабелю: 2х1,5
- Топ продажШвидкий перегляд
- Обладнання: колодка
- Кількість полюсів: 2
- Перетин: 2,5
- Робоча температура: 140
- Колір: зелений
- -15%Швидкий перегляд
- Обладнання: затиск гвинтовий ЗВИ
- Кількість полюсів: 12
- Перетин: 4
- Робоча температура: 85
- Колір: білий
Подібні товари
- -35%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 36
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: LED-драйвер
- -25%Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: кріплення
- -25%Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: кріплення
- Топ продаж-25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 7
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 120*20
- -33%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 7
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 120*20
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 12
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 170*20
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 12
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 170*20
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 18
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 225*23
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 18
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 225*23
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 24
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 295*25
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 24
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 295*25
- -25%Швидкий переглядUEK (Україна)LDVO3-6561-36-4500-K01
- Потужність, Вт: 36
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Квадрат
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 595*595*20
Топ продаж
-25%
-25%
-25%
UEK (Україна)
LDVO3-6560-36-6500-K01
-25%
UEK (Україна)
LDVO3-6567-36-4000-K01
-15%
-25%
-33%
UEK (Україна)
LDVO3-6560-36-6500-U-K01
-15%
-25%
-33%
-25%


