-
-25%

Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
ССА 2102 Світильник аварійний, 3год, 3Вт, ЛІВОРУЧ, IP20 IEK
-
119194LSSA0-2102-3-20-K039405608090Останнє оновлення залишків: 27.04.2026300 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Потужність, Вт: 3
- Світловий потік, lm: 180 lm
- Напруга, V: 230V
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 352*229*27
Технічні характеристики світильника аварійного ССА 2102:
| Схема підключення: | Постійна дія |
| Потреб потужність: | 4 Вт |
| Тип покажчика або панелі: | Тільки однобічний |
| Номін час роботи: | 3.0 год |
| Тип монтажу: | Кріплення до стіни, підвісної |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Тип світильника: | Однобічний (-яя) |
| Колір корпуса: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Пластик прозорий (світлопроник.) |
| Світловий потік в аварійному режимі: | 180 лм |
| Контрольне встаткування: | Кнопка ТЕСТ і автоматичне самотестування |
| Тип електроживлення: | Автономний (індивідуальний акумулятор) |
| Номін напруга: | 230 В |
| Клас захисту: | II |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Довжина: | 352 мм |
| Ширина: | 27 мм |
| Висота або глибина: | 229 мм |
| Частота: | 50 Гц |
| Спосіб розміщення вказівної інформації: | Не вимагає нанесення |
| Відстань розпізнавання: | 16 м |
| Кількість світлодіодів: | 8 |
| Світловий потік: | 60 лм |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
| Номін напруга акумуляторної батареї: | 2.4 В |
| Ємність акумуляторної батареї: | 0.8 А ч |
| Макс час заряду батареї: | 24 год |
| Температура експлуатації: | -10...+35 °C |
| Колірна температура: | 6500 ДО |
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Схема пускорегулюючого апарата - ПРА: | Інше |
| Тип акумулятора: | Акумулятор NiCd (нікель-кадмієвий) |
| Термін служби, Годин: | не менш 30000 |
| Гарантійний строк, Років: | 2 |
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: блок живлення
- Швидкий переглядUEK (Україна)LSSAA0-EMR1-003-K03
- Обладнання: Світильник
- Швидкий переглядUEK (Україна)LSSAA0-EMR5-003-K03
- Обладнання: Світильник
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 356×136×64
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 5
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 352*229*27
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 362*214*90
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 362*214*90
- -25%Швидкий переглядUEK (Україна)LSSA0-1002-003-K03
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 363*152*23
Топ продаж
-25%
UEK (Україна)
LSSA0-1005-003-K03
-33%
UEK (Україна)
LSSA0-1003-003-K03
-15%

