-

Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Світильник аварійний LED ALFA SSA-EMR1 (1,5год.) 3W, одностор., ВИХІД-EXIT IEK
-
129368LSSAA0-EMR1-003-K039405608090Останнє оновлення залишків: 27.04.202636 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Обладнання: Світильник
| Схема підключення: | Постійної дії |
| Потреб потужність: | 3 Вт |
| Тип покажчика або панелі: | Одне-/двосторонній |
| Номін час роботи: | 1.5 год |
| Тип монтажу: | Підвісний |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Тип світильника: | Двосторонній |
| Колір корпуса: | Сірий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Стекло прозоре (світлопроник.) |
| Світловий потік в аварійному режимі: | 40 лм |
| Контрольне встаткування: | Кнопка ТЕСТ |
| Тип електроживлення: | Автономний (індивідуальний акумулятор) |
| Номін напруга: | 230 В |
| Клас захисту: | I |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Довжина: | 363 мм |
| Ширина: | 23 мм |
| Висота або глибина: | 152 мм |
| Частота: | 50 Гц |
| Спосіб розміщення вказівної інформації: | Інше |
| Відстань розпізнавання: | 5 м |
| Кількість світлодіодів: | 6 |
| Світловий потік: | 40 лм |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 60-69 (клас 2B) |
| Номін струм запобіжника: | 1 А |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
| Номін напруга акумуляторної батареї: | 1.2 В |
| Ємність акумуляторної батареї: | 0.5 А ч |
| Макс час заряду батареї: | 24 год |
| Температура експлуатації: | -10...+40 °C |
| Вага: | 0.66 кг |
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Цоколь - патрон лампи: | Немає |
| Потужність лампи: | 3.0 Вт |
| Тип акумулятора: | Акумулятор NiCd (нікель-кадмієвий) |
| Тип КСС: | Д |
| Габаритна яскравість: | 230 кд/м² |
| Клас світлорозподілу: | П |
| Пусковий струм: | 0,007 А |
| Тривалість пускових струмів: | 35 мкс |
| Тип пускорег апарата-пра-трансформатора: | Електронний баласт |
| Кількість ламп - джерел світла: | 8 |
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: блок живлення
- Швидкий переглядUEK (Україна)LSSAA0-EMR5-003-K03
- Обладнання: Світильник
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 356×136×64
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 5
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 352*229*27
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 352*229*27
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 362*214*90
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 362*214*90
- -25%Швидкий переглядUEK (Україна)LSSA0-1002-003-K03
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 363*152*23
Топ продаж
-25%
UEK (Україна)
LSSA0-1005-003-K03
-33%
UEK (Україна)
LSSA0-1003-003-K03
-15%

