• Лічильник електроенергії 3ф. Eastron SDM72CT-D Вх.5А на Din (Кл.1,0)
Характеристики
  • Обладнання: Eлектролічильник
  • Вид обліку електролічильника: Технічний облік
  • Кількість фаз: Трифазний
  • Максимальний номінальний струм, А:
  • Система передачі даних: Нет
  • Енергія, що вимірюється: Актив (однонапр)
  • Тариф: Однотарифний
  • Спосіб монтажу: На DIN-рейку
  • Дисплей: Електронний (РКІ)
  • Номінальний струм, А:
  • Серія: SDM
  • Країна реєстрації бренда: Китай
  • Країна виробник товару: Китай
Лічильник електроенергії трифазний EASTRON SDM72CT-D
Технічні параметри:
  • Тип лічильника: Електронний, цифровий
  • Кількість фаз: Трифазний
  • Вхідний струм: 5 А (через трансформатори струму)
  • Базова напруга: 3x230/400 В
  • Клас точності: 1.0 (IEC 62053-21)
  • Метод вимірювання: Тільки активна енергія (Total Active Energy)
Індикація та управління:
  • Дисплей: 6+1 розрядний РК-екран
  • Інформативність: Пряме відображення спожитих кВт*год
  • Індикатори: Світлодіодна індикація імпульсів
Конструкція:
  • Габаритна ширина: 72 мм (4 модулі DIN)
  • Матеріал: Ударостійкий негорючий полікарбонат
  • Монтаж: На рейку DIN 35 мм
  • Клас захисту: IP51
Подібні товари
  • Топ продаж
    Швидкий перегляд
    • Обладнання: Eлектролічильник
    • Кількість фаз: Трифазний
    • Система передачі даних: RS485 (Modbus)
    • Тариф: Однотарифний
    • Спосіб монтажу: На DIN-рейку
    • Дисплей: Електронний (РКІ)
    • Номінальний струм, А: 1А
    • Серія: SDM
    • Кількість модулів: 4
  • Швидкий перегляд
    Eastron (Китай)
    SDM630-Modbus
    • 7 571.76грн
    • Максимальний номінальний струм, А: 100А
    • Тариф: Однотарифний
    • Дисплей: Електронний (РКІ)
    • Номінальний струм, А: 10А
  • Швидкий перегляд
    • Номінальний струм, А: 10А
    • Система передачі даних: Нет
    • Номінальний струм, А: 10А
  • Топ продаж
    Швидкий перегляд
    • Номінальний струм, А: 10А