Модуль підключення до клем CM-60/250/3/120-10 (250А, 3р, клема 16-120мм2) 1696016
469331696016Останнє оновлення залишків: 14.05.2026Під замовлення — термін поставки 4-6 тижнів
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Характеристики
- Обладнання: аксесуар
- Аксесуари: інше
- Серія: CM
- Країна реєстрації бренда: Словенія
На сайте ecshop (Электроконтроль) Вы можете ознакомиться и купитьМодуль подключения к клеммам CM-60/250/3/120-10 (250А, 3р, клемма 16-120мм2)1696016ETI.
Особенности
- Артикул 001696016
- Наименование CM-60/250/3/120-10
- Группа Система сборных шин 60мм
- Тип Модуль подключения 250A, 3p, клемма 16 - 120mm2 с использованием медного кабеля или плоской медной шины 10мм.