-
-25%

Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Світильник світлодіодний ДВО 6560-P 36Вт 6500 ДО 595х595х20 призма (із драйвером) IEK
-
119215LDVO2-6571-45-4000-K019405109890Останнє оновлення залишків: 27.04.20262 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Потужність, Вт: 45
- Колірна температура: 4000K
- Світловий потік, lm: 4500 lm
- Напруга, V: 230V
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Квадрат
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 595*595*20
Особливості світильника світлодіодного ДВО 6560-P 36Вт 6500 ДО 595х595х20 призма (із драйвером), IEK LDVO2-6571-45-4000-K01:
- Енергоефективна заміна растрових світильників із ЛЛ, економія електроенергії до 70%.
- Коефіцієнт потужності >0,9, пульсації світлового потоку менш 5%.
- Спосіб монтажу - універсальний, вбудовується монтаж можливий не перебираючи панелі, що значно зменшує час установки.
- Товщина корпуса - 20 мм, що дозволяє ефективно заощаджувати стельовий простір при вбудовується способі й бути максимально непомітним, акуратним - при накладному способі монтажу.
- Драйвер вбудований у корпус світильника, що значно поліпшує візуальне сприйняття (драйвер не просвічує через розсіювач).
- Два види розсіювачів - обпав і призма.
- Проведення внутрішнього монтажу із площею поперечного переріза мінімум 0,2мм2
- Драйвер обладнаний захистом від КЗ.
- Матеріал клемної колодки й корпус драйвера виготовлені із самозагасаючого пластику.
Характеристики LDVO2-6571-45-4000-K01:
| Тип світильника: | Світильник розсіювачем |
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Потужність лампи: | 45 Вт |
| Тип пускорег апарата-пра-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Імпульсно-запальне пристрій - Ізу: | Не потрібно |
| Схема пускорегулюючого апарата - ПРА: | Інше |
| Номін напруга: | 230 В |
| Матеріал корпуса: | Сталь |
| Тип поверхні: | Матовий (-ая) |
| Колір корпуса: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Полістирол |
| Колір плафона або розсіювача: | Немає |
| Світлорозподіл: | Симетричний (-ое) |
| Вихід світлового потоку: | Прямій |
| Довжина: | 595 мм |
| Ширина: | 595 мм |
| Висота або глибина: | 20 мм |
| Клас захисту: | I |
| Ступінь захисту - IP: | IP20 |
| Удароміцність по стандарту EN 50102: | Немає |
| Тип стелі: | Підвісна стеля Армстронг |
| Світловий потік: | 4500 лм |
| Колірна температура: | 4000 ДО |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний 3300-5300 ДО |
| Частота: | 50 Гц |
| Температура експлуатації: | 0...+35 °C |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Тип розсіювача: | Призматичний |
| Тип кривої сили світла: | Д |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Перетин підключаються провідників2: | 0,75...1,5 мм |
Подібні товари
- -35%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 36
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: LED-драйвер
- -25%Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: кріплення
- -25%Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: кріплення
- Топ продаж-25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 7
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 120*20
- -33%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 7
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 120*20
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 12
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 170*20
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 12
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 170*20
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 18
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 225*23
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 18
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 225*23
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 24
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 295*25
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 24
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Коло
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 295*25
- -25%Швидкий переглядUEK (Україна)LDVO3-6561-36-4500-K01
- Потужність, Вт: 36
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Квадрат
- Тип висвітлення: Адмін.-суспільне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 595*595*20
Топ продаж
-25%
-25%
-25%
UEK (Україна)
LDVO3-6560-36-6500-K01
-25%
UEK (Україна)
LDVO3-6567-36-4000-K01
-15%
-25%
-33%
UEK (Україна)
LDVO3-6560-36-6500-U-K01
-15%
-25%
-33%
-25%

