-
Під замовлення-25%

Знижка 10% - за реєстрацію!
Умови за посиланням!
Світильник аварійний ДПА 2105 постійної дії 4год IP65 IEK
-
119675LDPA0-2101-4-65-K019405403900Останнє оновлення залишків: 19.05.2026
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
- Потужність, Вт: 2
- Колірна температура: 4000K
- Світловий потік, lm: 180 lm
- Напруга, V: 230V
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 50х17х17
LDPA0-2101-4-65-K01 Аварійний світильник ДПА 2105 постійної дії 4год IP65 IEKпризначений для висвітлення в суспільних, адміністративних, промислових приміщень невеликої площі, вимагають високий ступінь захисту від пилу й вологи.
Технічні характеристики:
| Схема підключення: | Постійна дія |
| Потреб потужність: | 2 Вт |
| Тип покажчика або панелі: | Не застосовне |
| Номін час роботи: | 4.0 год |
| Тип монтажу: | Кріплення до стіни |
| Матеріал корпуса: | Абс-Пластик |
| Тип світильника: | Однобічний (-яя) |
| Колір корпуса: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Полікарбонат |
| Світловий потік в аварійному режимі: | 180 лм |
| Контрольне встаткування: | Кнопка ТЕСТ |
| Тип електроживлення: | Автономний (індивідуальний акумулятор) |
| Номін напруга: | 230 В |
| Клас захисту: | II |
| Ступінь захисту - IP: | IP65 |
| Довжина: | 250 мм |
| Ширина: | 110 мм |
| Висота або глибина: | 53 мм |
| Частота: | 50 Гц |
| Кількість світлодіодів: | 30 |
| Світловий потік: | 180 лм |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Номін струм запобіжника: | 2 А |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
| Номін напруга акумуляторної батареї: | 3.6 В |
| Ємність акумуляторної батареї: | 1.2 А ч |
| Макс час заряду батареї: | 20 год |
| Температура експлуатації: | -10...+40 °C |
| Колірна температура: | 4000 ДО |
| Габаритні розміри Вхдхш акум батареї: | 50х17х17 мм |
| Вага: | 0.40 кг |
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Схема пускорегулюючого апарата - ПРА: | Інше |
| Тип акумулятора: | Акумулятор NiCd (нікель-кадмієвий) |
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: Аксесуари
- Аксесуари: блок живлення
- Швидкий переглядUEK (Україна)LSSAA0-EMR1-003-K03
- Обладнання: Світильник
- Швидкий переглядUEK (Україна)LSSAA0-EMR5-003-K03
- Обладнання: Світильник
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 356×136×64
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 4
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 5
- Обладнання: Світильник
- Тип висвітлення: Аварійне
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 352*229*27
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 352*229*27
- -25%Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 362*214*90
- Швидкий перегляд
- Потужність, Вт: 3
- Обладнання: Світильник
- Тип лампи: Світлодіодна
- Форм-Фактор: Прямокутний
- Тип висвітлення: Аварійне
- Розмір,мм (Д*Ш*Г): 362*214*90
Топ продаж
-25%
UEK (Україна)
LSSA0-1005-003-K03
-33%
UEK (Україна)
LSSA0-1003-003-K03
-15%

