Температурний контролер ПІД регулятор, реле температури повітря
-
129506DT-96Y
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tense |
| Страна производитель | Турция |
| Степень защиты IP | 40 |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 96 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная регулируемая температура | -100 |
| Максимальная регулируемая температура | 1750 |
| Контроль | ON/OFF, P, PI, PD, PID, -100+600°C/ 1300°C/ 1750°C, Нагрев/Охлаждение |
| Температурный гистерезис | 0...50/0.1...5.0 |
| Монтаж | щитовой |
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядTense (Туреччина)AD-96
- Швидкий переглядTense (Туреччина)DT-48E
- Швидкий переглядTense (Туреччина)DT-322
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядTense (Туреччина)DT-48Y
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
Топ продаж
Топ продаж
Топ продаж
Під замовлення
Під замовлення



