-

Світлодіодний індикатор зелений світлофільтр, 12/48В AC/DC, 1М
-
27513SVN131-HAGER8536419090Останнє оновлення залишків: 11.05.20269 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: зелений
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна виробник товару: Польща
- Сертифікати: Сертифікація CE — європейська відповідність, VDE, Укрсепро
SVN131
| Артикул .: | SVN131 шт. |
| EAN No.: | 3250615721730 |
| Упаковка шт: | 12 шт. |
| Номинальный ток | 12/48 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| тип соединения: | с винтом |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 0,75 / 10mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 0,75 / 6mm² |
| Рабочая температура: | -20 to 50 °C |
| Температура хранения: | -40 to 80 °C |
| Степень защиты IP: | IP20 |
| Количестве модулей: | 1 |
Покупці цього товару також вибирають
- РекомендуемШвидкий перегляд
- Обладнання: клема
- Кількість полюсів: 2
- Перетин проведення: 0,08-4
- Наявність пасти: Немає
- Тип: важільний
- Серія: 221
- РекомендуемШвидкий перегляд
- Обладнання: клема
- Кількість полюсів: 3
- Перетин проведення: 0,08-4
- Наявність пасти: Немає
- Тип: важільний
- Серія: 221
- Топ продажШвидкий переглядOnka (Туреччина)1010002-ONKA
- Обладнання: гвинтова
- Перетин: 1,5
- Номінальний струм, А: 17,5
- Кількість полюсів: 1
- Напруга, В: 750
- Серія: MRK
- Швидкий перегляд
- Обладнання: аксесуар
- Перетин: 35
- Серія: KXA
- Швидкий перегляд
- Обладнання: самозатискна PE
- Перетин: 4
- Кількість полюсів: 1
- Серія: KYA
- Швидкий переглядHager (Німеччина)KYA04LH3-HAGER
- Обладнання: самозатискна
- Перетин: 4
- Номінальний струм, А: 32
- Кількість полюсів: 1
- Напруга, В: 800
- Серія: KYA
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: жовтогарячий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: білий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: синій
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений, червоний, жовтогарячий
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN221-HAGER
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний, зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: білий
ElectrO (Україна)
AD22ML3
-15%
-15%

