-

Світильник компактний на дин-рейку, переносний, з акумулятором і ЗУ
-
43092EE960-HAGER8536490090Останнє оновлення залишків: 14.05.2026Під замовлення — термін поставки 4-6 тижнів
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна виробник товару: Італія
- Сертифікати: Сертифікація CE — європейська відповідність, VDE, Укрсепро
EE960
| Артикул .: | EE960 шт. |
| EAN No.: | 3250612259601 |
| Упаковка шт: | 1 шт. |
| Номинальный ток | 230 V |
| Частота: | 50 Hz |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 1,5 / 10mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 1 / 6mm² |
| Рабочая температура: | 0 to 40 °C |
| Температура хранения: | -5 to 60 °C |
| Степень защиты IP: | 20 |
| Количестве модулей: | 3 |
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: жовтогарячий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: білий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: синій
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений, червоний, жовтогарячий
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN221-HAGER
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний, зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: білий
-25%
ElectrO (Україна)
AD22ML3
-15%

