-

Світлодіодний індикатор червоний світлофільтр, 12/48В AC/DC, 1М
-
27514SVN132-HAGER8536419090Останнє оновлення залишків: 14.05.2026Під замовлення — термін поставки 4-6 тижнів
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: червоний
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна виробник товару: Польща
- Сертифікати: Сертифікація CE — європейська відповідність, VDE, Укрсепро
SVN132
| Артикул .: | SVN132 шт. |
| EAN No.: | 3250615721747 |
| Упаковка шт: | 12 шт. |
| Номинальный ток | 12/48 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| тип соединения: | с винтом |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 0,75 / 10mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 0,75 / 6mm² |
| Рабочая температура: | -20 to 50 °C |
| Температура хранения: | -40 to 80 °C |
| Степень защиты IP: | IP20 |
| Количестве модулей: | 1 |
Покупці цього товару також вибирають
- Швидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість полюсів: Двополюсні 2p
- Вимикаюча характеристика: B
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: CITY
- Швидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 25А
- Кількість полюсів: Двополюсні 2p
- Вимикаюча характеристика: B
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: CITY
- Швидкий перегляд
- Обладнання: перемикач навантаження
- Номінальний струм, А: 16А
- Кількість полюсів, P: 2p
- Серія: FSD2
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: синій
- Швидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 20А
- Кількість полюсів: Двополюсні 2p
- Вимикаюча характеристика: B
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: CITY
- Швидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 40А
- Кількість полюсів: Двополюсні 2p
- Вимикаюча характеристика: B
- Вимикаюча здатність, kA: 6 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Серія: CITY
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: жовтогарячий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: білий
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: синій
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений, червоний, жовтогарячий
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN221-HAGER
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 12/48
- Колір: зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний, зелений
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: червоний
- Швидкий перегляд
- Обладнання: індикатор
- Напруга, В: 230
- Колір: білий
-25%
ElectrO (Україна)
AD22ML3
-15%

