-

Кнопка керування, без фіксації 16A, 250В АС, 1 н.о., 1 М
-
43058SVN311-HAGER8536508000Останнє оновлення залишків: 30.04.202651 шт— Відправимо за 2-3 дні
Доставка в будь-яке місто України протягом 2-3 робочих днів
Знижки постійним клієнтам- Ми працюємо по 100% передоплаті
- Мінімальна сума замовлення 500 грн
- Безготівковий розрахунок
- Онлайн оплата за реквізитами
Захист споживача
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор виробника Hager
-
Характеристики
- Сертифікати: Сертифікація CE — європейська відповідність, VDE, Укрсепро
SVN311
| Артикул .: | SVN311 шт. |
| EAN No.: | 3250615721754 |
| Упаковка шт: | 12 шт. |
| Номинальный ток: | 16 A |
| Номинальный ток | 230 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
| тип соединения: | с винтом |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель: | 0,75 / 10mm² |
| Подключение кросс-секта. гибкий кабель:: | 0,75 / 6mm² |
| Количество операций: | 15000 |
| Количестве циклов нажатий: | 15000 |
| Рабочая температура: | -20 to 50 °C |
| Температура хранения: | -40 to 80 °C |
| Степень защиты IP: | 20 |
| Количестве модулей: | 1 |
Покупці цього товару також вибирають
- Топ продажШвидкий перегляд
- Обладнання: перемикач навантаження
- Номінальний струм, А: 40А
- Кількість полюсів, P: 4p
- Напруга, V: 230В
- Серія: SFT
- Швидкий переглядHager (Німеччина)VS212TD-HAGER
- Тип виробу: щит
- Монтаж: зовнішній
- Матеріал: пластик
- Внутрішнє наповнення: модульний
- Кількість модулів: 24
- Кількість рядів: 2
- Дверцята: прозора
- Висота: 377
- Ширина: 283
- Глибина: 99
- Пиловологозахист: IP41
- Серія: GOLF
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SFT232-HAGER
- Обладнання: перемикач навантаження
- Номінальний струм, А: 32А
- Кількість полюсів, P: 2p
- Напруга, V: 230В
- Серія: SFT
- Швидкий перегляд
- Виконання: Модульні
- Обладнання: Автоматичний вимикач
- Номінальний струм, А: 63А
- Кількість полюсів: Чотириполюсні 4p, 3P+N
- Вимикаюча характеристика: C
- Вимикаюча здатність, kA: 10 кА
- Струм: AC (змінний струм)
- Тип монтажу: DIN-рейка
- Паралельно перемикання нейтралі: Так
- Номінальна робоча напруга AC: 400 V
- Ширина встановленого виробу: 70 mm
- Висота встановленого виробу: 83 mm
- Серія: NCN
Подібні товари
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN391-HAGER
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN371-HAGER
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN411-HAGER
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN441-HAGER
- Швидкий перегляд
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN422-HAGER
- Швидкий переглядHager (Німеччина)SVN452-HAGER
-15%
-15%
-15%
-15%
Hager (Німеччина)
SVN411-HAGER
Hager (Німеччина)
SVN433-HAGER

